Co możesz robić wykorzystując Tutoringo, jako nauczyciel?

Jesteś nauczycielem lub studentem, który posiada fachową wiedzę oraz chęć jej przekazania? Szukasz portalu dzięki któremu w łatwy i skuteczny sposób będziesz mógł udzielać korepetycji dzieciom oraz młodzieży? Zależy Ci na nowoczesnym systemie zarządzania korepetycjami oraz możliwością przeprowadzania e–lekcji? Jeżeli tak, to koniecznie powinieneś zapoznać się z tym tekstem. Zapraszam do lektury.

Jesteś nauczycielem lub studentem, który posiada fachową wiedzę oraz chęć jej przekazania? Szukasz portalu dzięki któremu w łatwy i skuteczny sposób będziesz mógł udzielać korepetycji dzieciom oraz młodzieży? Zależy Ci na nowoczesnym systemie zarządzania korepetycjami oraz możliwością przeprowadzania e–lekcji? Jeżeli tak, to koniecznie powinieneś zapoznać się z tym tekstem. Zapraszam do lektury.

Co to jest Tutoringo? 

Tutoringo to specjalna nowoczesna platforma internetowa przeznaczona dla korepetytorów oraz uczniów, którzy chcą uczestniczyć w korepetycjach. Co ważne Tutoringo jest nowoczesnym portalem, który umożliwia efektywne przeprowadzenie korepetycji online. Zamieszczenie ogłoszenia na tej stronie internetowej jest w 100% darmowe, dzięki czemu jako korepetytor nie musisz wydawać żadnych pieniędzy by rozpocząć nauczanie. Dane, które podasz podczas rejestracji są przechowywane z zachowaniem wszelkich standardów ochrony danych osobowych — nie musisz się więc o to martwić.

Jakie możliwości oferuje platforma Tutoringo? 

W dzisiejszych czasach ogólnoświatowej pandemii bardzo ważna stała się mobilność. W związku z wieloma zakazami, w tym także z ograniczeniami w przemieszczaniu się, codziennością stało się nauczanie z wykorzystaniem internetu. System Tutoringo wychodzi na przeciw takim wyzwaniem i umożliwia udzielanie e–korepetycji. Dzięki takiej możliwości masz szansę na znalezienie zdecydowanie większej liczby chętnych na korepetycje, a także możesz bardziej efektywnie zarządzać swoim czasem — nie musisz marnować już czasu na męczące i długie dojazdy do ucznia. Podczas e–korepetycji nasz Tutoringo oferuje Ci takie narzędzia jak wirtualna tablica czy też specjalne materiały multimedialne. Dzięki takim nowoczesnym rozwiązaniom korepetycje są zdecydowanie bardziej efektywne oraz ciekawsze z punktu widzenia ucznia. Lekcje możesz prowadzić zarówno z komputera jak i z telefonu komórkowego. W celu ułatwienia zarządzania Twoim czasem portal Tutoringo oferuje Ci możliwość korzystania z mobilnego kalendarza, dzięki któremu możesz bardzo łatwo i szybko rozplanować wszystkie swoje lekcje — jest to narzędzie, które znacznie poprawi Twoją ergonomię pracy. Komunikacja z Twoim uczniami jest, również bardzo łatwa i szybka — umożliwiają to automatyczne notyfikacje. Bardzo istotną kwestią jest możliwość szerokiego dostępu do profili Twoich uczniów, dzięki tej możliwości jesteś w stanie lepiej spersonalizować materiały oraz lepiej dostosować taktykę nauczania. Tutoringo daje Ci, również możliwość ocenienia zaangażowania w lekcje każdego z uczniów oraz oceniania ich postępów w nauce. Oczywiście Twoi podopieczni również mogą wystawiać Ci oceny oraz opinie, dzięki którym będziesz mógł sprawdzić jak jest oceniania Twoja praca oraz jakie wywierasz wrażenie na swoich uczniach. Platforma Tutoringo działa obecnie w dwóch wersjach językowych: angielskiej oraz polskiej. Tutoringo zostało zaprojektowane w taki sposób by użytkownicy nie mieli żadnych problemów z jego obsługą, a samo korzystanie z tego portalu było bardzo intuicyjne. Dlatego w przypadku jakichkolwiek problemów czy też trudności technicznych dla użytkowników strony istnieje specjalny formularz, który należy wypełnić — na jego podstawie zostanie udzielona stosowna pomoc.

Dlaczego warto się zarejestrować na stronie Tutoringo?

System Tutoringo jest bardzo innowacyjnym i nowoczesnym podejściem do udzielania korepetycji. Z punktu widzenia nauczyciela jest to świetny sposób na bezpieczną i efektywną pracę z wieloma uczniami. Tutoringo umożliwia dotarcie do znacznie większej liczby uczniów niż w przypadku tradycyjnych korepetycji. Co więcej liczne narzędzia, które są oferowane przez tę stronę sprawiają, że udzielanie korepetycji jest przyjemniejsze oraz zdecydowanie bardziej efektywne. Tutoringo jest w pełni legalnym oraz bezpiecznym portalem, który umożliwia znalezienie uczniów chętnych do poszerzania swojej wiedzy oraz do nadrabiania zaległości w szkole czy też na uczelni.

Napisz komentarz